Choď na obsah Choď na menu
 


Základné informácie o ubytovaní a inom dôležitom

11. 4. 2011

V našom nádhernom kraji Muránskej planiny  môžete načerpať nielen telesnú, ale i duchovnú posilu. Pripravili sme pre Vás a Vaše spoločenstvo možnosti ubytovania sa v tomto kraji na prežitie príjených turisticko, relaxačno a v prvom rade duchovných povzbudení.

Náš kraj sa vyznačuje nádhernou prírodou i dielami ľudských rúk. Či z histórie, alebo zo súčasnosti. Od starých po úplne nové možnosti vyžitia. Tieto sú prirodzene spojené s duchovným pokojom, ktorý tu môžete načerpať.

Naše ubytovacie zariadenia sú nielen po hmotnej stránke, ale i po tej duchovnej pripravené spríjemniť cestu za hľadaním nášho Boha. K dispozícii sú Nové Zmluvy - Gideonky, spevníky i hudobné nástroje, ktoré môžete využívať. V pokoji panenskej prírody môžete študovať Písmo, prežívať modlitebné zápasy a nakoniec v poločenstve kresťanov, či hľadajúcich zažiť niečo hodnotné.

K tomu slúži naše Centrum Mladých - MaKovica (Mládež a Kreativita), ktoré sa nachádza v centre mestečka Tisovec. Je tu miesto pre 15 nocľažníkov na gaučoch a posteliach. K dispozícii je internet, biliard, stolný futbal, el. šípky. Zariadená je kuchynka, WC a sprcha s teplou vodou je samozrejmosť. K dispozícii je aj sauna priamo na fare. V letných mesiacoch je možnosť   ubytovania je aj na fare , kde sú k dispozícii ďalšie miesta na spanie (cca 8-10 ľudí na posteliach) s kuchynkou a soc. zariadením. Centrum je po generálnej rekonštrukcii s novou kuchyňou.

100 metrov je vzdialený nový športový areál s plaveckým bazénom. Čas na spoznávanie Písma a na modlitby nie je rušený, pretože Tisovec je naozaj malé mestečko. K dispozícii je aj zborová miestnosť na fare.

 Kúsok za Tisovcom sa nachádza Chata v Rejkove. Toto miesto má svoje "čaro". Ranné hmly a spiežovce oviec dopĺňa naozaj nádherná príroda. Chata sa nachádza pod obrovskou skalou Okrúhla, na ktorej hniezdi Orol. Hore ste za necelých 40 minút. Hneď  vedľa je starobilá Hradová so zrúcaným hradom. Táto chata je vybavená všetkým, čo je dôlezité mať na chate. WC, sprcha s teplou vodou, pitná voda, elektrika, .... . Foto napovie. Chata má v dolnej časti 9 postelí a v hornej časti 17 matracov. Chata je pre cca 20-25 ľudí. Vonku sa nachádza aj suchá toaleta a veľké ohnisko.

Tešíme sa na Vás a Vašu mládež, či dorast, aby sme možno spolu prežili nádherné chvíle pri vzájomnom spoznávaní našich spoločenstiev.

 

Náhľad fotografií zo zložky Chata Veronika - Rejkovo

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.