Choď na obsah Choď na menu
 


Ako sme si varili guľáš

28. 6. 2011

Táto udalosť sa stala ... - už som aj zabudol, ale stala sa, lebo sme odfotení. Bolo to asi niekedy v máji, ale je toho tak veľa, že si to jednoducho nepamätám (žeby apríl?).

 

Jednoducho sme sa stretli a uvarili sme si guľáš pri nejakej príležitosti. Sú tam mladé rodiny, ale prišli tam aj ženy, ktoré upratujú kostol. A tak sme spolu posedeli a čo to pojedli a aj trošku vínka popili. Všetko s mierou - sme predsa na fare.

 

Fotografie síce tomu nenasvedčujú, ale iste nám chutilo, lebo si to ideme zopakovať. Maťo bol ako zbitý pes, ja som zas nebezpečne mával naberačkou po ženách, Goldo  asi práve zjedol muchu ... nooooo  a tak. Čo je však dôležité - žijeme. Žijeme aj takýmito maličkými stretnutiami a spoločenstvom navzájom. Možno nedokážeme otočiť Hradovú naopak, či vierou zmeniť tok rieky Rimava, ale vieme sa v dobrej nálade stretnúť ako kresťania a budovať nové spoločentvá.

 

Toto spoločné stretnutie dalo základ novému stretávaniu rodín v Tisovci. A tak sme vďaka Bohu vytvorili už dve skupiny rodinného spoločenstva. Staré, ktoré sa stratávajú už 9 rokov a nové, ktoré mali prvé oficiálne stretnutie 22. júna. Super - teším sa na ďalšie spoločné chvíle a verím, že nielen ja, ale aj oni

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Guľáš ... niekedy na jar 2011

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.