Choď na obsah Choď na menu
 


Tábor dorast - mládež Rejkovo 2011

14. 8. 2011

Tak sme šťastne skončili.

Od stredy 10.8. do soboty 13.8. sme mali skrátený tábor v Rejkove pre mládež a dorast z nášho CZ. Témy sme mali na text z Nehemiáša 3:33-38.

Bolo nás len 12. Menej ako som pôvodne očakával, ale dostatok na zábavu, relax a prežívanie stretnutia s Pánom. Pánu Bohu vďaka za počasie, ktoré sme mali na jednotku.

Varila pani farárka Janka Bosáková a ja som poslušne dvakrát denne prešiel cestu Rejkovo - Tisovec a späť. (Musím vám ju odfotiť, aby ste vedeli aká je to útrapa pre naše auto.)

Postavili sme si hradbu. Len jednu - teda skôr posed (na fotke). Neboli sme ako Jeruzalemčania a dokonca sa ani v polovici nepridal ľud (teda deti), ale nakoniec sme to traja zvládli. Prešli sme sa nádherným a jaskyňami posiatym Hlbokým jarkom. Tiež sme si spravili výlet pod Okrúhlu skalu (teda cesta utrpenia hlavne pre nás, pretože deti šľapali 2 minúty a potom 10 oddychovali - nakoniec sme sa nedostali ani pod ňu, lebo začalo hrmieť a to čo by sme vyšli za 30 minút trvalo viac ako 2 hodiny).

Hrali sme futbal, potom double futbal, strieľali Airsoft (samopal 47 a sniperka), strieľali sme zo vzduchovky (kaliber DIABOLKA ;-)), zliezali sme bralo a ešte x vecí, ktoré boli super.

Bolo nám jednoducho fajn. Boh stál pri nás.

Pozrite si fotogalériu.

Osadenstvo: Eliška, Romanka, Veronika, Karin, Tereza, Oliver, Viktor, Paťo, Martin, Martin, Jakub a moja maličkosť.

 

Náhľad fotografií zo zložky Tábor MaD 2011 - Rejkovo

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.